Top 200 steden  |

Visveiling Vlissingen

3 resultaten voor Visveiling

Zeeuwse Visveiling Vlissingen BV

  • Eerste Binnenhavenweg, 4382 ZG Vlissingen
  • 0118468464
Neem vandaag contact op

In de visserij is er elke dag werk. Ook op de visveilingen, de schakel tussen vissers en handelaren, is er elke dag iets te doen. Het is een levendig bedrijf, met eigen wetten, eigen gewoonten en veel afwisseling. Maak hier kennis met de veelzijdigheid ...

Heeft u onder de 3 Aanbieders van visveiling de juiste kunnen vinden? Mocht u ook een aanbieder van visveiling zijn en nog niet in de bedrijvengids staan, dan kunt u zich elk gewenst moment gratis registreren.

De resultatenlijst voor visveiling in Vlissingen. De beste aanbieders en dienstverleners voor visveiling in Vlissingen vindt u hier op de Bedrijvengids Vlissingen. Momenteel zijn 3 in de bedrijvengids Vlissingen onder de bedrijfstak visveiling geregistreerd.