Top 200 steden  |

Zeeuwse Visveiling Vlissingen BV

Neem vandaag contact op

(Tot nu toe geen beoordelingen)

Beschrijving van Zeeuwse Visveiling Vlissingen BV

In de visserij is er elke dag werk. Ook op de visveilingen, de schakel tussen vissers en handelaren, is er elke dag iets te doen. Het is een levendig bedrijf, met eigen wetten, eigen gewoonten en veel afwisseling.

Maak hier kennis met de veelzijdigheid van de Zeeuwse Visveilingen, gevestigd in Vlissingen en Breskens.
Talen
nl

Voor deze firma is tot op heden geen beoordeling. Vertel ons over uw ervaringen met dit bedrijf!

Soortgelijke aanbieders in de omgeving

Plaats van Zeeuwse Visveiling Vlissingen BV