Zeeuwse Visveiling Vlissingen BV

(Geen beoordelingen beschikbaar)

Kontaktdaten

Telefoonnummer
0118468464
E-mail adres
info@zeeuwsevisveilingen.nl

Zoekbegrippen

Visveiling Veilingmeesters & Veilingen

Bedrijfsomschrijving

In de visserij is er elke dag werk. Ook op de visveilingen, de schakel tussen vissers en handelaren, is er elke dag iets te doen. Het is een levendig bedrijf, met eigen wetten, eigen gewoonten en veel afwisseling.

Maak hier kennis met de veelzijdigheid van de Zeeuwse Visveilingen, gevestigd in Vlissingen en Breskens.

Beoordeel Zeeuwse Visveiling Vlissingen BV

* Verplichte velden
Letzte Aktualisierung: 13.01.2024 08:52
Deze website maakt gebruik van cookies zodat u het meeste kan halen uit de ervaring op onze website. Meer informatie